Zobacz temat
RC P³ock :: Air Combat :: Zawody, ustawki
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
Mitrzostwa ¦wiata ACES 2016 P³ock.
Piotrek B
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31.08.2015 07:46
Awatar

modelarz


Postów: 1319
Data rejestracji: 12.08.09

Tak w sumie czysto informacyjnie, bo sam uwa¿am, ¿e to nie mo¿liwe, aleSmile
Wczoraj zadzwoni³ do mnie Skidan i pyta³, czy by¶my byli zainteresowani organizacj± takich zawodów. Dla wyja¶nienia dodam, ¿e to impreza tygodniowa i przyje¿d¿a na ni± ok. 300 zawodników. Na dobitkê musi to byæ termin wakacyjny.
Ja tego nie widzê z kilku oczywistych powodów. Pomys³ siê urodzi³, dlatego, ¿e te Mistrzostwa mia³y byæ w Zegrzu, ale ju¿ dzi¶ wiadomo, ¿e s± tam jakie¶ k³opoty nie do przej¶cia.
Dlatego ja uwa¿am, ¿e ZUPE£NIE NIE!

Ale EuroCup o którym rozmawiali¶my chyba jest utrzymany w mocy?
Nie biorê grawitacji na powa¿nie.
 
Piotrek B
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31.08.2015 19:17
Awatar

modelarz


Postów: 1319
Data rejestracji: 12.08.09

Nikt nic nie napisze?co ?
Nie biorê grawitacji na powa¿nie.
 
AQUARIUS
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31.08.2015 21:40
Awatar

Moderator


Postów: 1746
Data rejestracji: 07.10.08

No to ja piszê. A propos tych zawodów w Zegrzu - to wiadomo dlaczego siê nie odbêd±? Skidan prosi³ mnie o jak±¶ grafikê na te zawody, ale w tej sytuacji jestem chyba z tego zwolniony - mo¿e i dobrze bo jako¶ po urlopie ciê¿ko mi siê zabraæ za robotê...
Co do organizacji w P³ocku to mi³o, ¿e kto¶ nas docenia, ale moim zdaniem to jeszcze za wcze¶nie. Najpierw trzeba by powo³aæ jak±¶ konkretn± ekipê do roboty, zorganizowaæ urlop (to chyba najwiêkszy problem) no i finansowanie - bez konkretnych pieniêdzy takiej imprezy nie da siê zrobiæ. W tym miejscu jedyny rozs±dny sponsor jaki mi przychodzi do g³owy to miasto - my¶lê, ¿e 30-40 tysi to minimum. Czy byliby¶my w stanie tak siê ogarn±æ, ¿eby miasto potraktowa³o modelarsk± imprezê a¿ tak powa¿nie? A jeste¶my jakby nie by³o wci±¿ nieformaln± grup±...
"Gdybym mia³ wybraæ, wola³bym ptaki ni¿ samoloty "
C. Lindberg
 
SlavikS
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 06:49
Awatar

Administrator


Postów: 2229
Data rejestracji: 20.05.08

AQUARIUS napisa³/a:
W tym miejscu jedyny rozs±dny sponsor jaki mi przychodzi do g³owy to miasto - my¶lê, ¿e 30-40 tysi to minimum. Czy byliby¶my w stanie tak siê ogarn±æ, ¿eby miasto potraktowa³o modelarsk± imprezê a¿ tak powa¿nie? A jeste¶my jakby nie by³o wci±¿ nieformaln± grup±...


Po pierwsze nie jeste¶my nieformalna grup± - jeste¶my cz³onkami AZM.
Po drugie - jak mówi³em - Mistrzostwa ¦wiata to impreza miêdzynarodowa - my¶lê, ¿e kasa z dzia³u wsp. z zagranic± by siê znalaz³a, ale to trzeba sprawdziæ.
Ja rozumiem, ¿e mówimy ewentualnie o przysz³ym roku? W tym roku tego nie widzê. Poza tym ¿eby co¶ takiego zorganizowaæ to trzeba by by³o zobaczyæ jak to wygl±da u kogo¶ innego albo Daniel musia³by wszystko w szczegó³ach wyja¶niæ. Jak na tê chwilê ja mam za ma³o wiedzy ¿eby siê konkretnie wypowiedzieæ.
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
Piotrek B
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 07:37
Awatar

modelarz


Postów: 1319
Data rejestracji: 12.08.09

SlavikS napisa³/a:
AQUARIUS napisa³/a:
W tym miejscu jedyny rozs±dny sponsor jaki mi przychodzi do g³owy to miasto - my¶lê, ¿e 30-40 tysi to minimum. Czy byliby¶my w stanie tak siê ogarn±æ, ¿eby miasto potraktowa³o modelarsk± imprezê a¿ tak powa¿nie? A jeste¶my jakby nie by³o wci±¿ nieformaln± grup±...


Po pierwsze nie jeste¶my nieformalna grup± - jeste¶my cz³onkami AZM.
Po drugie - jak mówi³em - Mistrzostwa ¦wiata to impreza miêdzynarodowa - my¶lê, ¿e kasa z dzia³u wsp. z zagranic± by siê znalaz³a, ale to trzeba sprawdziæ.
Ja rozumiem, ¿e mówimy ewentualnie o przysz³ym roku? W tym roku tego nie widzê. Poza tym ¿eby co¶ takiego zorganizowaæ to trzeba by by³o zobaczyæ jak to wygl±da u kogo¶ innego albo Daniel musia³by wszystko w szczegó³ach wyja¶niæ. Jak na tê chwilê ja mam za ma³o wiedzy ¿eby siê konkretnie wypowiedzieæ.


No to mo¿e niech Skidan zadzwoni do Ciebie? Oczywi¶cie mowa o 2016.
Nie biorê grawitacji na powa¿nie.
 
SlavikS
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 08:30
Awatar

Administrator


Postów: 2229
Data rejestracji: 20.05.08

A nie bêdzie Daniela na Bemowie? By³aby okazja temat przegadaæ.
Sam siê przecie¿ nie rzucê na organizacjê takiej imprezy, wiêc pierwsze pytanie to kto móg³by siê w organizacjê zaanga¿owaæ? Jak siê grupa organizacyjna nie zbierze to tematu nie ma, jak siê zbierze - mo¿emy my¶leæ. Taka impreza to wyzwanie, ale my¶lê, ¿e nie ma nic niemo¿liwego - w koñcu organizacja zawodów w P³ocku na jakim¶ poziomie stoi, a samo siê nie robi Wink Ja my¶lê, ¿e to jest mo¿liwe i w miarê realne przy za³o¿eniu, ¿e organizatorem jest AZM, a g³ównym sponsorem UM.
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
Piotrek B
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 11:17
Awatar

modelarz


Postów: 1319
Data rejestracji: 12.08.09

Ja rozumiem, ¿e to ju¿ ekipa do ogarniêcia by musia³a byæ nie tylko p³ocka...
Nie biorê grawitacji na powa¿nie.
 
AQUARIUS
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 11:45
Awatar

Moderator


Postów: 1746
Data rejestracji: 07.10.08

Panowie a mo¿e najpierw zróbmy Mistrzostwa Polski co, nawet dwudniowe? Je¶li chodzi o mnie, to chyba nie mam a¿ tyle pary i wolnego czasu na tygodniow± imprezê i do tego w ¶rodku lata. A w³a¶ciwie mo¿e nie tyle ja co moja po³owica - ju¿ widzê reakcjê na wiadomo¶c, ¿e po³owê wakacyjnego urlopu zamierzam spêdziæ na lotniskurcplock.pl/images/smiley/shock.gif
Edytowane przez AQUARIUS dnia 01.09.2015 11:46
"Gdybym mia³ wybraæ, wola³bym ptaki ni¿ samoloty "
C. Lindberg
 
Piotrek B
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 12:11
Awatar

modelarz


Postów: 1319
Data rejestracji: 12.08.09

AQUARIUS napisa³/a:
Panowie a mo¿e najpierw zróbmy Mistrzostwa Polski co, nawet dwudniowe? Je¶li chodzi o mnie, to chyba nie mam a¿ tyle pary i wolnego czasu na tygodniow± imprezê i do tego w ¶rodku lata. A w³a¶ciwie mo¿e nie tyle ja co moja po³owica - ju¿ widzê reakcjê na wiadomo¶c, ¿e po³owê wakacyjnego urlopu zamierzam spêdziæ na lotniskurcplock.pl/images/smiley/shock.gif

W sumie taki by³ ton mojego pierwszego wpisu. Ja jestem na NIE.
Tylko jak mistrzostwa Polski to nie Eurocap, bo to nie mo¿e byæ razem. Ale sobota lub sobota+niedziela to ju¿ temat przez nas opanowany i chyba na tyle mo¿emy siê zaanga¿owaæ.
Nie biorê grawitacji na powa¿nie.
 
Piotrek B
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 12:17
Awatar

modelarz


Postów: 1319
Data rejestracji: 12.08.09

A z aktualnych rozmów, to wpisowe na tak± imprezê to ok. 80-100euro z czego 40 p³atne z góry. Ilo¶æ zawodników 80-100 (mysla³em, ¿e wiêcej). Ale najwa¿niejsza informacja z ostatniej chwili jest taka, ¿e mo¿e jednak Zegrze wypali.
Nie biorê grawitacji na powa¿nie.
 
AQUARIUS
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 01.09.2015 14:55
Awatar

Moderator


Postów: 1746
Data rejestracji: 07.10.08

A widzisz to ja musze do tego Skidana zadzwonic jednak.
"Gdybym mia³ wybraæ, wola³bym ptaki ni¿ samoloty "
C. Lindberg
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakoñczenie sezonu RC P£OCK 2021 Umawiamy sie na latanie 31 22.11.2021 23:23
¦wiêto Latawca lotnisko AZM P³ock 2021 Zdjêcia i filmy 5 08.10.2021 09:14
Zawody makiet F4H-P P³ock 2021 Zdjêcia i filmy 2 27.09.2021 21:38
Zawody makiet w klasie F4H-P P³ock 2019 Zdjêcia i filmy 11 18.05.2019 16:15
Ki-43 hayabusa ACES Modele ESA, budowa i naprawa modeli 27 25.06.2017 20:22
statystyka