Zobacz temat
RC P³ock :: Modele RC :: Relacje z budowy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
MINIMAL DART - cos na jeden wieczór!
AQUARIUS
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14.01.2009 07:55
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

To co na zdjêciach widac to efekt pracy jednego wieczorku. Zakupi³em paczuszkê 6 mm depronu w Komforcie i ¿eby przez zimê nie zgni³a to potraktowa³em ja nozykiem i linijeczk±. Model nazwa³em anglosasko Minimal Dart! Minimal bo to minimum pracy, minimum kosztów, a dart bo... dart, taki ¿e niby grot, w nawi±zaniu do szybkich odrzutowców.Szukaj±c odpowiedniego do za³o¿eñ kleju (szybka budowa) u¿y³em goracego silikonu z pistoletu - rewelacja! Model 410 g, silnik 3F, regiel 18A i pakiet 1700 3SP. Co do oblotów - lata nerwowo i w miarê szybko, co prawda nie opanowa³em go na tyle, ¿eby siê nie spociæ z nadmiaru emocji, ale lata - s± ¶wiadkowie. No có¿ i moja aparaturka te¿ da³a znac o swoich kaprysach - efekt model mocno obity, ale wystarczy rozgrzaæ pistolet i pokleiæ! Jakby kto¶ chcia³ takie model wystrugaæ, to radzê na dolnej lub na górnej powierzcnhni nakleic jakies widoczne oznaczenia, bo model zakrêca tak, ¿e od razu wywala sê na plecy i nie widaæ czasem w jakiej jest pozycji Shock Za to fajnie wpada w p³aski korkoci±g! Mi³ego ogl±dania. I tu pro¶ba do Wojtka o fotki.

Do pobrania zdjêcie du¿ego formatu z planem:
http://rcplock.pl...s/plan.jpg

rcplock.pl/images/aquarius/1.jpg

rcplock.pl/images/aquarius/2.jpg

rcplock.pl/images/aquarius/3.jpg

rcplock.pl/images/aquarius/4.jpg
Edytowane przez stawoj dnia 14.01.2009 09:42
 
lopez 16
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16.01.2009 12:53
Awatar

modelarz


Postów: 629
Data rejestracji: 04.09.08

Witam informuje ze w mojej piwnicy te¿ powstaj± dwa takie modele ró¿nica polega na tym ¿e u¿y³em kleju polimerowego dragona oblot przewiduje w ¶rode oczywi¶cie je¶li pogoda pozwoli
Grin
Edge 2.20 - w budowie
Xeno multiplex
Flamingo
Hydroboat
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Minimal dart 3 - wy¶cig trwa! Relacje z budowy 1 20.11.2012 10:11
Minimal Dart 2 Relacje z budowy 1 11.02.2009 23:11
statystyka