Zobacz temat
RC P³ock :: Modele RC :: Relacje z budowy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
Atomowy Projekt
private9
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21.11.2008 21:33
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Witam, no i paczka zawita³a, a z ni± razem ¶nieg Smile wiêc model bêdê chyba sk³ada³ d³ugo i dok³adnie Smile

Bez piwa nie podchodzê.

www.rcplock.pl/images/atom/1.JPG

Gotowa wymalowana kabinka, wiêc nie bêdzie problemów ¿e przy malowaniu jak to zawsze bywa co¶ spierniczê, ogólnie kszta³t i kolory przypad³y mi do gustu.

www.rcplock.pl/images/atom/2.JPG

A to tail boom, bardzo gruba¶ny, bo ten model nie posiada podpórek ogona, no i ta¶my rzepowe na akuski i wykaz czêsci. Zapomnieli o instrukcji , ale powiem szczerze ¿e nie ubolewam bo na helifreak go¶æ nagra³ ca³y film jak to poskladaæ do jednej kupki.

www.rcplock.pl/images/atom/3.JPG

Regulator 60A Pentium Hobby wing, i jak zwykle w ojczystym zrozumia³ym jêzyku instrukcja, zrozumia³ym dla chyba sko¶nookich, chod¼ nie wszystkich bo pokaza³em s±siadowi sko¶nookiemu i patrzy³ dzwinie raz na kartkê raz na mnie Smile

www.rcplock.pl/images/atom/4.JPG

A to ju¿ rama, oczywi¶cie otrzymujemy j± ju¿ zmontowan±, i to nawet poprawnie, zero luzów, nie dokrêconych srubek czy te¿ powklejanych na klej jak nieraz ma to miejsce w modelach firmy Esky, silnik klocek bo tak go nazwa³em te¿ jest zamontowany wraz z zêbatk± 9T (10T w zapasie na ostre moje 3D)

Dane silnika:

KV: 1080
Battery: 6s Lipo
Max Current: 70A
Max Efficiency: 91%
Batteries: 4~8cells
Length: 69mm
Diameter: 52mm
Shaft Diameter: 5mm
Shaft length: 21mm
Amp drain w./o. load: 3.0A/10V

www.rcplock.pl/images/atom/5.JPG
www.rcplock.pl/images/atom/6.JPG
www.rcplock.pl/images/atom/7.JPG
www.rcplock.pl/images/atom/8.JPG
www.rcplock.pl/images/atom/9.JPG

A tu podstawowe elementy ca³ej mechaniki g³owica, tarcza, skrzynia ogonowa, z±batka z ko³em autorotacji , bardzi ciê¿ki wa³ (w porównaniu do leptona), snapy, i dziwne ale dali orczyki na serwa tylko ciekawe do jakiej firmy bed± pasowaæ , ale czujê ¿e do futaby napewno

www.rcplock.pl/images/atom/01.JPG
www.rcplock.pl/images/atom/02.JPG
www.rcplock.pl/images/atom/03.JPG

Tarcza, i padle, które raczej zostan± zamienione wêglowymi jak i tylne ³opatki, które s± miêkkie,

www.rcplock.pl/images/atom/04.JPG

A wiêc to chyba na tyle, posk³adam to wszystko i dam zdjêcie jak wygl±da w ca³o¶ci, pozostaje jeszcze kwestia wyboru 4 serw. Aha w komplecie nie ma ³opat g³ównych.
Wykonanie wszystkich czêsci jest na dobrym poziomie, wrêcz wydaje mi siê ¿e model sprawia wra¿enie pancernego, ale to wszystko oka¿e siê pewnie niebawem.
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
private9
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 22.11.2008 17:47
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Z pomoc± ch³opaków z forum EpHeli, uda³o siê wybraæ i ju¿ zamówiæ serwa. Dedykowane Futaba S9650, niestety kosztuj± 299,00z³ sztuka wiêc x 4 robi sumê tak± za jak± kupi³em model Smile . Wybór pad³ na praktycznie o identycznych parametrach MKS,y , z tym ¿e szt kosztuje 57$ po kursie 3,17z³ = 180,69z³ , wiêc ró¿nica jest, i przy okazji zakupi³em carbonowe ³opaty, czarno bia³e.

www.hobbycity.com/hobbycity/store/catalog/S0008001.jpg
Edytowane przez private9 dnia 22.11.2008 17:49
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nowy projekt - Shark Relacje z budowy 23 20.10.2011 22:08
Projekt RM-1 Polska rakieta meteorologiczna Makiety 13 26.09.2011 13:35
Projekt - Prospector Nasze lataj±ce modele RC 13 02.05.2011 16:13
Nowy projekt EPP - autogyro Relacje z budowy 17 06.10.2010 20:38
Lawoczkin La-7 - mój nowy projekt ESA Modele ESA, budowa i naprawa modeli 9 10.08.2010 22:46
statystyka